Öztürkler Mimarlık
0212 547 10 10         bilgi@ozturklermimarlik.com         BAYİLER
E-KATALOG
HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA
Anasayfa       Kurumsal       Hakkımızda
ŞİRKETİMİZİN TEMELLERİ 1980'Lİ YILLARDA MÜTEAHHİTLİK ,TAAHHÜT VE YAPI MALZEMELERİ TOPTAN SATIŞ HİZMETİ VERİLMEK ÜZERE ŞAHIS ŞİRKETİ OLARAK KURULDU. O YILLARDA BİRÇOK ŞAHSİ VE RESMİ KURUMA MÜTEAHHİTLİK , TAAHHÜT VE YAPI MALZEMELERİ TOPTAN SATIŞI HİZMETİNİ ÖZVERİLİ , BAŞARILI VE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. O YILLARDAN GÜNÜMÜZE GELİŞEREK VE YENİLENEREK 2014 YILINDA ÖZTÜRKLER MİMARLIK YAPI TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OLARAK TOPTAN YAPI MALZEMELERİ TEDARİĞİ , TAAHHÜT VE MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİNİ ÖZVERİLİ , GÜVENİLİR VE ÇÖZÜM ODAKLI BİR ŞEKİLDE FALİYETLERİMİZE DEVAM ETMEKTEYİZ.

ÖZTÜRKLER MİMARLIĞI TERCİH EDEN TÜM MÜŞTERİLERİMİZ İLE İLK HEDEFİMİZ KARŞILIKLI OLARAK GÜVENİLİR VE DOĞRU BİR TİCARET İÇİNDE BULUNMAYA ÇALIŞMAKTIR.

YAPI VE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN BİR ÇOK PRESTİJLİ BÜYÜK , ORTA VE KÜÇÜK ÖLÇEKLİ PROJELERE , KALİTELİ ÜRÜN , UYGUN FİYAT , DOĞRU MALZEME VE ZAMANINDA SEVKİYAT İLE HİZMET VEREN ÖZTÜRKLER MİMARLIK , BAŞTA İSTANBUL VE MARMARA BÖLGESİ OLARAK TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNE GENİŞ ÜRÜN ÇEŞİDİ VE BAYİLİKLERİYLE TÜM İŞ ORTAKLARINI DESTEKLEYEREK HİZMET VE ÜRÜN SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.